Ik wil een vrijwilligersdag organiseren: iemand leuke suggesties voor activiteiten?

In de FB groep Vrijwilligerscoördinatie werd de vraag gesteld: ‘Ik wil een vrijwilligersdag organiseren: iemand leuke suggesties voor activiteiten?’ Antwoorden uit de praktijk:

In onze Facebookgroep Vrijwilligerscoördinatie luidde de volledige vraag: ‘Hallo, ik ben op zoek naar inspiratie. Wij zijn een kleine organisatie (ongeveer 120 vrijw) en ik wil een vrijwilligersdag organiseren op ons eigen terrein (groot park) in okt. Heeft iemand leuke suggesties voor activiteiten om aan te bieden aan de vrijwilligers.”

Hieronder de reacties:

Annet: Wat leuk zeg een hele dag. Hier een paar ideeën: *Iets met Lunchs, Brunch of buffet vinden vrijwilligers altijd leuk. Dit kan ook met een thema bv Italiaans of Zeeuws of. *Een markt met leveranciers uit de omgeving, waarbij vrijwilligers een carbon kunnen besteden. *Een puzzel-speurtocht. *Bewegingsactviteiten zoals koersbal, home trainer. Met wedstrijd element is nog leuker. * het is ook leuk om een friet- pizza-toasti of e.d. kar uit te nodigen.

Laurine: Fotobooth is altijd leuk!

Doortje: Een pubquiz doet het ook altijd goed. Een kookworkshop ook.

Karin: Een foodtruck met friet en 3 soorten snacks, dan kunnen ze zelf halen en bepalen hoeveel ze eten. (Friet apart laten bakken van de snacks voor de mensen met gluten allergie).

Marianne: Klootschieten, ook leuk!

Marion: Crazy bingo, workshop, foodprocessor, live muziek, high tea of bbq. Ligt ook aan je budget hoe groot of klein je het kan maken.

Cor: Levend stratego of Vossenjacht.

> Wil je de reacties lezen of misschien ook reageren op dit Facebook bericht? 
Ga naar het item in onze Facebookgroep Vrijwilligerscoördinatie.

> Ben je vrijwilligers coördinator en zoek je een betaalbare én praktisch ingestoken cursus?
Dan is onze basiscursus Vrijwillligerscoördinatie of de verdiepcursus Leidinggeven aan Vrijwilligers iets voor jou.

Met dit artikel wil Kenniscentrum Vrijwilligers | VrijwilligersAanZet praktische tips geven voor het organiseren van vrijwilligersinzet. Wil je onze nieuwsbrief ontvangen? 
>> Schrijf je hier in.